אקדח להגנה עצמית

פורום האתר בעינייני נשק ותחמושת.

המנהלים: yoramhai, donduck, שרקן

על ידי Colonel » 12 מרץ 2006, 01:33

אקדחי ורובי איירסופט נמכרים בראש חוצות בתחנה המרכזית החדשה לדוגמא
מוצגים לראווה מול עמדת המשטרה שבמקום, אל מול השוטרים החולפים, סיורי החבלנים וכו'
יש שם דגמים ממש טובים של M16 ו MP5, הגלוק לא משהו...מחירים לא נוראיים ונעים בין 150 ל 300 ש"ח לרובים עם חלקי מתכת ובעלי מנוע חשמלי (קרי אוטומטיים)

לי אישית לקח כ 20 דקות להתגבר על הדחף ולהמשיך הלאה בדרכי (נראה לי נחמד MP5 שכזה... 8) ), הנקודה שניסיתי להעלות היא שטיעוני 'צעצוע מסוכן', 'לא ניתן' וכו' לא ממש תקפים, לא בגלל שכבר לא אסור אלא בגלל שלאף אחד כבר לא איכפת...
*** כמות האינטליגנציה בעולם קבועה, אך האוכלוסיה גדלה תמיד. ***
סמל אישי של המשתמש
תרמתי למען הסליק
תרמתי למען הסליק

על ידי reddot » 12 מרץ 2006, 11:16

נעם כתב
אקדחי גז מדמיע וכל התואמים אסורים בייבוא ומכירה.
רשימת מוצרים אסורים - באתר התמ"ת.
נועם.

על-פני הדברים, לא נראה שיש בעיה לקנות או להחזיק ב"צעצועים" הנ"ל.
האיסור הוא על מכירה ויבוא, לא על החזקה.
תקנו אותי אם אני טועה.
חג שמח.
סליקאי כסף
סליקאי כסף

על ידי ACSman » 12 מרץ 2006, 13:09

נעשה את הדברים לפשוטים - את "הצעצועים" האלו
* אסור ליבא
* אסור למכור
* אם במקרה תעצר לביקורת שגרתית ע"י המשטרה וימצא אצלך "צעצוע" כזה, תהיה לך בעייה אמיתית להסביר לשוטר שבודק אותך / לחוקר המשטרתי / לבית המשפט למה ומדוע אתה מסתובב עם "צעצוע" כזה... :shock:

אם אדם כל שהוא קונה בחנות או מבריח כשחוזר מחו"ל כלי כזה או אחר המוגדר צעצוע מסוכן, הוא צריך לקחת בחשבון את ההשלכות... :?

לדוגמא אזכיר לכם שאתם יכולים לקנות מגוון סכינים ואפילו לשאת את הסכין עליכם, אבל במקרה ויעצור אתכם שוטר לביקורת שגרתית, אם לא יהיה לכם הסבר משכנע וחוקי... תובלו אחר כבוד לתא המעצר.

בקיצור - אפשרי אבל לא מומלץ :roll:
אני חבר גאה באתר הסליק
חבר של החברים במועדון הפרה המשוגעת והפרגית המצוננת
סליקאי זהב
סליקאי זהב

על ידי נועם » 12 מרץ 2006, 13:43

לרד-דוט ,

לא נכתב באף מקום שאסור להחזיק. השאלה האם הושג בדרכים כשרות...
בסה"כ מדובר במכשיר הפולט גז מדמיע וככזה, מותר ע"פ חוק כלי ירייה 1949 כמוצר שאינו דורש רישוי.

תזכורת - האיסור נובע מהעובדה כי חברות שמירה שלא קיבלו רשיונות לנשק או ביקשו לחסוך, ציידו את המאבטחים באקדחי גז מדמיע במקום בנשק "אמיתי". כאשר נתפסו, הושת האיסור על כל השוק.

עם זאת, במקומות רבים בארץ, ניתן לרכוש את המוצר ללא כל בעייה, רק צריך לחפש, ממש כמו אקדח BB או air soft הנמכרים לכל דורש בשווקים, ברשת האינטרנט וחבנויות, ללא פיקוח, למרות שמדובר במוצר המוגדר - צעצוע מסוכן.

:?

(ועל רובי האוויר מטילים הגבלות.. :roll: )
נועם שגיב.מדריך ירי ולחימה,כיתות כוננות וירי מעשי,זיקוקים ופירו',נשק מוסמך תע"ש
נייד 050.5655325 http://www.arms.org.il
"יש לנו ציבור מסור להגנה ומוכן לחרף את נפשו להגנה על הציונות, אך אין לנו ציבור מוכשר,מאומן ומצויד לכך". ד.בן גוריון
סמל אישי של המשתמש
מדריך ירי

הקודם

מי מחובר
משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד